Mery už má Michala plné zuby. Na jeho výmluvy v seriálu Modrý kód kašle

Výmluvy? Tak těch už má Mery tak akorát dost! Podívejte se, jak to Michalovi vrátí už v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

I když to vypadalo jako velká světová láska, ve vztahu mezi Mery a Michalem se začínají objevovat trhliny. Na vině je Michalovo podivné chování v poslední době. Je pochopitelné, že pro neohroženého lékaře bez hranic je v Rubavě trochu nuda.

Způsob, jakým se ale Michal začal bavit, není zrovna nejšťastnější. Sice si našel kamaráda, s nímž jezdí do lesů a do přírody a upouští adrenalin, při té vší zábavě ale zanedbává Mery a Markétu. A obě dvě ženy jeho života toho mají už tak akorát. Markéta se nechala slyšet nedávno, Mery si svou Michalovi řekne už v pondělí.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód už teď:

Zamyslí se nad sebou konečně Michal? Nebo bude pokračovat v nastaveném kurzu komunikace?

To uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.