Mezi Matym a Veronikou to houstne. Že by spěl jejich vztah v seriálu Modrý kód ke konci?

Podívejte se na to již tuto středu v další epizodě seriálu Modrý kód. Jak to tak vypadá, volný vztah ve třech nakonec nevyhovuje nikomu. Sledujte Primu ve středu od 20.15!

Vztah ve třech nebyl od začátku pro Matyho nic, co by ho naplňovalo. Protože mu ale byla Veronika blízká, snažil se zapřít a vztah přece jen zkusit. I přes sebezapření to ale nevyšlo. A po oslavě narozenin, kdy Bíba tak trochu zapříčinila rozepři mezi Matym a Veronikou, začaly věci nabírat obrátky…

Podívejte se na sestřih:

Na urgentním příjmu zkrátka bude panovat podivná atmosféra. Do Mery budou „šít“ její kolegyně. Michalovi totiž neustále zvoní mobilní telefon, který si na urgentu zapomněl. I když jsou všechny hovory a esemesky od jakéhosi Honzy, kolegyním Mery je jasné, že to s Honzou nebude jen tak, každá z nich má historku, kterou mohou k tématu dodat:

Jak se zanedlouho ukáže, měly kolegyně Mery pravdou. S tím, že je Honza muž, to opravdu nebude tak horké. To se ale podívejte ve středeční epizodě Modrého kódu. Honza totiž zasáhne přímo na urgentu ještě dříve, než stačí lékař určený pacientovi vyslovit diagnózu. Bude samozřejmě kuriozní.

Podívejte se na upoutávku k další epizodě seriálu Modrý kód:

Startujeme na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.