Seriály a filmy

8. října 2019 12:00

Jana Mrákotová

Michal Tomášek zrovna Otec roku není

Michal Tomášek je sice bravurní lékař, který si díky zkušenostem ze svých zahraničních misí umí poradit i s nenadálou situací na operačním sále, jako otec pubertální dcery Markéty má ale výrazné rezervy.

Zdá se, že se na rubavském urgentu díky slovenskému chirurgovi Mariánu Klimkovi stuňují konflikty s personálem a kolegy. Na povrch se dostávají zdravotní problémy Emy Vlčkové. Podívejte se, co vás čeká v dalším pokračování seriálu Modrý kód.

Skvělý lékař Michal Tomášek, který je, coby bývalý válečný chirurg, pro urgent doslova perlou, už takto úžasný není v roli otce. Svoji dceru Markétu pořádně an i nezná. A tak když se Markéta ocitá v Rubavě a Michal je přinucený okolnostmi se o ni postarat, není o napjaté situace mezi tátou a dcerou nouze. Neumí spolu prostě komunikovat. Je to jasné i z naší ukázky.

Nemohl jsem dříve přijít

Jak se bude vztah mezi Markétou a Michalem vyvíjet? Sledujte další pokračování seriálu Modrý kód už ve středu 9. 10. ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.