Milada chce zemřít. A  Adam Brejcha jí v tom má v seriálu Modrý kód pomoci

Eutanazie, čili vědomé ukončení života, v České republice stále není legální. Jak se Adam Brejcha postaví ke slibu, který dal své vážně nemocné pacientce? Podívejte se na Modrý kód v pondělí ve 20.15 na Primě.

Pacientka Milada trpí po protonové léčbě obrovskými bolestmi nebo naopak stavy, kdy vůbec nevnímá. Žádá proto Adama, aby dodržel to, co jí a její sestře Kláře slíbil – tedy to, že ona sama bude pokračovat v léčbě výměnou za to, že v momentě, když už nebude existovat žádná šance, že jí léčba pomůže, vypomůže jí Adam s eutanázií. A právě ten okamžik právě nastává…

Podívejte se na video:

Adamovi se ale pacientku usmrtit nechce, i když ví, že její prognóza je neúprosná. Celá věc má navíc svoji legální stránku – podle zákonů totiž ukončení života v České republice není povolené. Jak se k situaci Adam postaví?

Nebezpečná romantika

Romantika v poli může skončit dost tragicky. Ne nachlazením, ale prostřelením ledviny, když si vás myslivec splete s divočákem. Stejně tragicky může skončit i požitkářská snídaně, to když chutné soustečko vletí do „koláčové“ dírky místo do žaludku. Ještě že lékaři na urgentu mají zlaté ruce a svým pacientům dokážou pomoci.

Sledujte upoutávku seriálu Modrý kód:

Dalším z pacientů je nadšený maratónský běžec, kterému se během závodu přitíží. Že by byl závod příliš velkou zátěží na srdce a celý organismus? Nebo muž zkolaboval kvůli něčemu jinému?

Velká žárlivost cloumá už několik dnů Sašou. Jak to vypadá, mladá lékařka si evidentně myslí na Prokopa. Nejprve předvedla žárlivou scénu kvůli svůdné pacientce, nyní bude mít jedovaté poznámky na Petru, se kterou si Prokop do Austrálie stále dopisuje.

Přesvědčte se sami ve videu, že Saša evidentně žárlí:

To ale není všechno, Saša se rozhodne jít „do akce“ a Prokopa začne svádět. Bude její mise úspěšná?

Další epizodu oblíbeného seriál Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě. Nebo se na ni podívejte online už nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.