Seriály a filmy

15. srpna 2019 07:38

Jana Mrákotová

Minulost Adama Brejchy z Modrého kódu

Doktor Adam Brejcha z Modrého kódu již nemusí v Rubavě nikomu dokazovat, že je skvělý lékař a brilantní operatér. Díky svým zkušenostem na rubavském urgentu zachránil již nejednoho pacienta a je tak respektovaným členem týmu. I když jako osoba je velmi komplikovaný.

Adam je jako člověk velmi komplikovaný. Je charismatický, sexy, na nedostatek zájmu opačného pohlaví si také stěžovat nemůže. Ženské na něj letí a on toho bohatě využívá. Pro Adama je ale typická emoční zploštělost, pochopitelná, protože kdyby si připustil emoce, musel by se ze své situace v minulosti zhroutit. Jak už víme, tak arogancí a sebevědomím jenom maskují jeho trauma. Trpí narušenou psychikou, pronásledují ho výčitky svědomí z minulosti. Usíná při rozsvíceném světle, budí ho noční můry. Adam se ale s minulostí rozhodl skoncovat! Připomeňme si, jaká byla cesta k odpuštění. A povedlo se mu to opravdu?

Temné stíny Adama Brejchy

Dokáže Adam svoji minulost opravdu definitivně odstřihnout? Nebo ho opět dostihne? V dalších dílech seriálu Modrý kód jeden „přízrak“ z minulosti Adamovi opět vstoupí do cesty a výrazně ovlivní další život!

Nezapomeňte, že premiéry seriálu Modrý kód na Primě již od pondělka 26. 8. ve 20.15.

Modrý kód sledujte také ONLINE.

Sdílejte článek