Mít kůl v srdci není žádná legrace. Podívejte na třetí epizodu Modrého kódu ONLINE

Kůl v hrudníku zdaleka nemusejí mít pouze upíři. Stát se to může i normálnímu smrtelníkovi. Stačí stará "dobrá" kombinace podnapilosti, agrese a pěkně ostrého kůlu.

V pondělní epizodě Modrého kódu se o tom přesvědčil MUDr. Vilkin alias Rasputin, který se shodou náhod v rubavském nonstopu připletl k agresivní výměně názorů mezi opilým gamblerem a místní servírkou. Problém ovšem je, že opilec bude chtít celou věc řešit jako ublížení na zdraví a přitom Raspustin potřebuje cokoliv jiného než publicitu. A navíc za mužovo zranění ani nemůže.

Dále budou všichni na rubavském urgentu řešit případ ženy, která někde porodila své dítě, ale vzhledem k vážnému zdravotnímu stavu není nikomu schopna sdělit, kde. Čas a naděje na záchranu ale běží... Že je i v dnešní době těžké být homosexuálem, to se bude snažit vysvětlit své matce šikanovaný syn. A bude na Prokopovi, který má sice hodně rád peníze, aby se zachoval čestně a zachránil život mladého chlapce.

Podívejte se na třetí epizodu seriálu Modrý kód online a na další epizodu se těšte již ve středu od 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.