Modrý kód: Co dokáže divoké prase? Skoro zabít dva lidi

Modrý kód (23) - upoutávka

Střet s divočákem může mít fatální následky. Přesvědčí se o tom pár, na který divoké prase zautočí v lese nedaleko Rubavy.

Roman Vilkin cestou do práce v parku potkává pár, který si šel zaběhat a napadlo je divoké prase. Žena má velká vnitřní znamení, kdy se jí hrudník plní krví a srdce nemůže správně „pumpovat“, muž má zase vážně poraněnou ruku.

Problémy se sestrou

Žena chce, aby někdo z nemocnice zavolal ještě před operací její sestru. A aby jí řekl, že umírá. Jinak totiž nepřijede. Všem se to zdá zvláštní až do momentu, kdy se dozví, že žena přebrala přítele právě své sestře a za něj se provdala. Její setra má opět pocit, že na ni tak akorát něco všichni hrají. Jenže jak se ukáže, její zraněná sestra je opravdu v ohrožení života...

Ukradený syn

Aleš je novou posilou urgentního příjmu. To jen Viktor není schopen Alešovu přítomnost „rozdýchat“. Dokonce se sníží k tomu, že během operace nafinguje problém!

Dalším případem je žena, kterou přivážejí po autonehodě společně s jejím lehce zraněným synem. Ukáže se ale, že žena syna, ke kterému jí soud zakázal přístup, unesla. Její bývalý manžel a otec chlapce už jejích extempore začíná mít dost a chce celou věc řešit skrze policii. Ještě že jsou na urgentu chápaví lékaři a sestry, kteří muži promluví do duše.

Modrý kód sledujte v pondělí od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek