Seriály a filmy

28. srpna 2018 09:00

Jana Mrákotová

Modrý kód: David se tady nemůže zahrabat

David se stále stará o nemocného otce. Dochází mu, co vše už kvůli svým sporům dokázali v životě prošvihnout. Cítí, že má vůči otci, ale i sobě samému dluh. Jeho samaritánským aktivitám s nelibostí přihlíží Adam.

Adam má následně vyostřený konflikt s Mery. Varuje ji, že když se bude David dál tak intenzivně starat o otce, ohrozí si tím kariéru. Mery Davida brání a hájí jeho současný postoj. Davida ale jeho nečinnost také frustruje, proto vyráží do nemocnice za případem. Chce být užitečný a ne jen čekat. Podívejte se na rozhovor Mery a Adama.

Vztahové napětí v Modrém kódu

Sestřička Eva se na sebe snaží všemi způsoby upozornit před mladým lékařem Matym Bojanem, který si původně přišel do Rubavy léčit zlomené srdce. Ten si toho ale, zdá se, vůbec nevšímá. Jiskry ale létají kolem sestřičky Petry. Prokop žárlí, protože Petra si užívá pozornosti Štěpána Slavíka. Dostala od něj dokonce vzácné perly.

A nuda nevládne ani přímo na urgentu. Muž pokopaný koněm přímo ve stáji, pacient s nepovedenou plastikou nosu… S tím vším si budou muset doktoři v seriálu Modrý kód poradit. A do toho přímo na sále zkolabuje anesteziolog Žák?

Modrý kód ve středu 29. 8. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.