Seriály a filmy

17. září 2018 09:40

Jana Mrákotová

Modrý kód – kam zmizela Mery?

V Modrém kódu je rušno. Mery odchod Davida stále nemůže pochopit a stahuje se do sebe. Což poněkud komplikuje situaci na urgentu.

Primář Bojan řeší v souvislosti se situací kolem Davida nejednu nepříjemnost. Dozvídá se, že Mery nedorazila do práce. Musí proto narychlo povolat náhradu. Co je však horší, že nikdo neví, kam Mery zmizela. Doslova se po ní slehla zem. Podívejte se na upoutávku.

Vali se Mery zastává. Myslí si, že Mery prostě potřebovala odjet pryč, tak jak to dělává, když se v jejím životě děje něco nepříjemného. Začne ji ale hledat, má o ni strach a nechce, aby na své trápení byla sama.

Adam a stíny z jeho minulosti

Adam Brejcha nezvládá náročnou operaci dětského pacienta, přímo na sále se nepohodne s doktorkou Vlčkovou a psychicky se hroutí. Nevede se moc ani mladé sestřičce Evě, která se dozví, že Maty dříve s oblibou hrával tenis, objednává pro něj tedy tenisový kurt. Byl to od ní ale krok vedle. Maty na sále zachraňuje mladíka, kterého pokousal v obličeji pes.

Modrý kód v pondělí 17. 9. ve 20.15 na Primě.

Všechny epizody můžete sledovat také online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.