Modrý kód: Klára s Adamem vytáhnou Miladu na vyjížďku na koních. Přežije to pacientka?

Vážně nemocné Miladě už moc času nezbývá. Má již jediné přání. Ráda by se projela na koni. Její ošetřující lékař o tom nechce slyšet, Milada ho ale neposlechne. Nebude pro její organismus vyjížďka příliš náročná? To uvidíte v pondělí ve 20.15 v další epizodě seriálu Modrý kód.

Milada i její sestra Klára žádají Adama již delší dobu o asistovanou sebevraždu. Milada má nevratně poškozený mozek, což nezvrátila ani nákladná protonová léčba. Nyní buď trpí, nebo si není vědoma sebe sama. Jedním z jejích posledních přání je vyjížďka na koni.

Její ošetřující lékař je ale rezolutně proti. Adam si nakonec Miladu vezme spolu s Klárou na starost a vyrazí na koně.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Jak vyjížďka dopadne? Nebude to poslední věc, co ve svém životě zažije? Podívejte se na to v seriálu Modrý kód v pondělí ve 20.15 na Primě, nebo se na ni podívejte již nyní v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.