Modrý kód: Maty s Laurou se dali dohromady. Jak se bude tvářit Prokop?

Maty s Laurou k sobě měli vždycky blízko, možná blíž, než by si byl Prokop ochoten připustit. Nyní, když jsou Laura s Prokopem oficiálně od sebe, a naopak Maty s Laurou blíž sobě, než kdy dřív, je Maty rozhodnutý o stavu věcí zpravit Prokopa. Co na tuto novinku řekne? Podívejte se už teď na sestřih z další epizody seriálu Modrý kód, kterou Prima vysílá v pondělí ve 20.15.

Po rozchodu s Prokopem se Laura sice snažila se s Matym nevídat a prokazatelnou přitažlivost mezi nimi ignorovat také proto, že Maty a Prokop jsou přátelé. Jak ale jednou dala svým emocím průchod, bylo jasné, že tohle je láska. Možná to láska vždy byla.

Maty má ale obavy, jak na to, že jsou s Laurou spolu, bude reagovat Prokop, který je jeho nejlepší kamarád. Proto se na urgentu k Lauře moc nemá. Byl by totiž nerad, aby se Prokop o jejich vztahu dozvěděl od někoho jiného. Přesto se mu ale tato novinka Prokopovi nebude oznamovat lehce. Otázkou navíc zůstává, jak bude Prokop reagovat.

Sledujte už teď ukázku ze seriálu Modrý kód:

Jak se zdá, Prokop je se stavem věcí smířený, a dokonce chápe i své chyby, kterých se ve vztahu s Laurou dopustil…

Poslední epizodu seriálu Modrý kód této sezony sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě. Pokud máte pocit, že vám vaši hrdinové budou chybět, připomenout si je můžete on-line ve všech epizodách Modrého kódu:

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.