Seriály a filmy

9. září 2018 08:05

Jana Mrákotová

Modrý kód plný emocí– David Hofbauer se loučí!

Nejemotivnější díl seriálu Modrý kód je tady! Oblíbený doktor David Hofbauer odchází! Sledujte už v pondělí 10.9. ve 20.15 jeho rozloučení s rubavským urgentem a hlavně s Mery!

David je stále více uzavřený do sebe, otcova smrt ho zasáhla víc, než si kdo dokázal představit a než si dokázal představit on sám. S přáteli téměř nemluví, ale hlavně nekomunikuje ani s Mery, která se ze všech sil snaží vrátit vztah do normálních kolejí. Bohužel, snaží se více méně sama. Podívejte se na upoutávku.

Davide, neodcházej...

David vyřeší situaci po svém. Rozhodne se z Rubavy odejít. Sám. Mery se zhroutí celý svět. Za jejich hereckými představiteli Markem Němcem a Sabinou Laurinovou jsme se rozjeli na jejich poslední seriálové focení, abychom se zeptali, jak vzpomínají. Také jsme zkusili zjistit, zda se Hof do Rubavy vrátí. Podívejte se!

Nudit se nebudou ani ostatní lékaři z rubavského urgentu. Saša se rozhodne pro neurochirurgickou atestaci a žádá Rasputina o pomoc. Rasputin nemá čas a hlavně Saše nevěří, myslí si, že by si měla vybrat něco jednoduššího. Vali je v koncích, osvojení Denisky se komplikuje. A do toho všeho se na příjmu objeví slavná herečka s drobným poraněním, ale ukáže se že její diagnóza je daleko závažnější.

Nenechte si ujít Modrý kód v pondělí 10. 9. ve 20.15 na Primě.

Všechny epizody můžete sledovat také online.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.