Seriály a filmy

2. září 2018 09:20

Jana Mrákotová

Modrý kód – profesor Hofbauer bojuje o život

Nenechte si ujít další díl seriálu Modrý kód, ve kterém dojde k zásadní události, která výrazně ovlivní další život Davida, ale v konečném důsledku hlavně život Mery, která Davidovi obětavě pomáhá.

Profesor Hofbauer na tom není zdravotně vůbec dobře. David se o něj sice snaží nadále obětavě starat, ale všichni tuší, že konec se nezadržitelně blíží. Nikdo ale netuší, jak moc rychle.

David je nejen syn, ale zůstává hlavně špičkovým lékařem. I v tom je po svém otci. A právě kvůli naléhavé operaci nechává otce doma s ošetřovatelkou a jede do nemocnice. Stav profesora Hofbauera se zatím nečekaně zhorší. Nablízku mu však není David, ale Mery.

Podívejte se, jak o stavu profesora Hofbauera mluví jeho herecký představitel Jan Rosák.

Adamovy noční můry znovu na scéně

Adam měl zase své noční můry a povedlo se mu zaspat. V práci ho kryje Rasputin. Ujímá se jeho pacienta. Saša řeší opět svůj vztah s matkou, starostkou Rubavy. Právě ona jí nabízí protekční místo na prestižní klinice.

Modrý kód v pondělí 3. 9. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.