Modrý kód: Rasputin ztrácí naději. Jak ho zabavit? Konzultací. Adam ten názor nesdílí!

Když Roman alias Rasputin poradil Adamovi Brejchovi při složitém s případu s amébou, Rasputinovi to evidentně zvedlo náladu. Kde ale složité diagnózy vzít? Podívejte se na to, jak se na neotřelý Bojanův přístup bude tvářit sám Rasputin? Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.

Podle primáře Bojana by bylo ideální, aby Adam s Romanem konzultovat složité diagnózy. Jenže kde je vzít? Možná by stálo za to si je trochu přikrášlit. S tím ale Adam nesouhlasí. A za chvíli se ukáže, že má pravdu…

Podívejte se na sestřih:

Oslava třicátin mladé ženy se zvrhne. Zrána, když už jsou všichni v poměrně rozvolněné náladě, se jeden z mužů rozhodne připravit ostatním snídani. Do téměř chladného grilu naleje tekutý podpalovač, gril vzplane a muž je vážně popálen. Po příjezdu na urgentní příjem v jeho věcech Libuška najde zásnubní prsten a začne jednat mužovým jménem. Nebude to chyba?

Mery se obává o Michala. Po poslední službě odešel z nemocnice a do druhého dne nepřišel domů. Nyní není ani na urgentu a Mery netuší, co s ním je... Co se to s jejich vztahem děje?

Upoutávka další epizody seriálu Modrý kód:

Docent Šeřík se snaží spřátelit se Sašou. Jenže s ní je těžké pořízení. Sledujte to ve videu, jak se na něj Saša bude tvářit:

Dalšími pacientkami budou dvě mladé ženy po autonehodě. Řidička na tom zdravotně není tak špatně, její spolujezdkyně je na tom ale o poznání hůř. Seděla totiž s nohama na palubní desce, což je jeden z nejnebezpečnějších způsobů, jak v autě vůbec sedět. Kromě toho přivážejí muže v bezvědomí...

Seriál Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě nebo online v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.