Seriály a filmy

8. srpna 2018 14:16

Jana Mrákotová

Modrý kód se vrací s novou znělkou

Po prázdninové pauze se vrací oblíbený seriál z prostředí urgentního příjmu Modrý kód a příběhy hrdinů rubavského urgentu pokračují. Diváky čeká celé řada zásadních zvratů v životě našich hrdinů. Ochuzeni nebudou ani o další závažné případy, se kterými si budou muset lékaři a zdravotníci v Rubavě poradit.

David se stěhuje do většího bytu, kam bere i otce, kterému se začne věnovat tak, jak mu to práce dovolí, přesto se dostane do situace, které bude později litovat. V Rubavě se zabydluje charismatický a sebevědomý Adam Brejcha. Jak se ukazuje, arogancí jen maskuje trauma. I přes počáteční antipatie Mery ale uznává, že je excelentní chirurg a osobnost. Po neúspěšných pokusech najít pro urgent správného primáře se na uvolněné místo vrací Bojan. Saša je rozhodnuta pro náročnou atestaci z neurochirurgie, aby si získala respekt ostatních. Pokračuje vztah mezi Matym a Evou, i když on ji má stále za slabou dívku, kterou je potřeba chránit. Růženka s Vali by si rády z dětského domova vzaly Denisku, situaci ale nečekaně komplikuje dosud neznámý příbuzný. K sobě to stále přitahuje i Prokopa s Petrou, na scéně se ale objeví pacient Slavík, který Petru balí. Blíží se i soutěž chirurgů a překvapivě Saša se ukáže být tou pravou, kdo dokáže tým stmelit a přivést k úspěchu.

Znělka – výměna stráží

S novými díly dochází i k inovaci znělky seriálu Modrý kód. Diváky budou k seriálu nově zvát například oblíbená Eva Burešová neboli sestřička Petra Horváthová. Společnost jí budou dělat lékaři Maty Bojan a Prokop Hlinka, tedy herci David Gránský a Ondřej Rychlý.

Na novou znělku se podívejte zde:

Nové díly seriálu Modrý kód na Primě po prázdninové pauze již brzy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.