Seriály a filmy

13. srpna 2018 15:22

Jana Mrákotová

Modrý kód: Srdeční problémy sestřičky Petry

Seriál Modrý kód se již chystá na svůj návrat na televizní obrazovky. První premiérový díl po prázdninové pauze uvidí televizní diváci už v pondělí 27.8. ve 20.15. I v dalších pokračováních na diváky čeká celá řada zajímavých případů, kdy lékaři a zdravotníci z urgentu v Rubavě prokážou, že jsou ve své profesi skutečně excelentní. Ale neméně zajímavé jsou i jejich osobní životy.

Soukromý život sestřičky Petry Horváthové nikdy nebyl nudný. Komplikace, které jí způsobila její nezodpovědná matka, ji málem zničily. Neutěšená finanční situace ji dokonce přiměla k tomu, že se stala náhradní matkou. Do toho se obětavě stará o svoji malou sestru Sabinu. A je na to vše sama. Alespoň na první pohled. V její blízkosti se až podezřele často objevuje mladý doktor Prokop Hlinka. Jejich vzájemná přitažlivost je k nepřehlédnutí. Na scéně se ale objeví pacient Slavík, který Petře nadbíhá. Jeho pozornost je Petře příjemná a nebrání se jí. Komu dá sympatická setřička přednost?

Podívejte se na ukázku:

Modrý kód na Primě již v pondělí 27.8. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.