Modrý kód: Viktorovu matku čeká velké překvapení. Stále si totiž myslí, že spolu její syn a Vali žijí

Viktor a Vali se spolu dali dohromady spíš na oko než kvůli skutečnému vztahu. Jen o tom ne všichni ví, například Viktorova matka. Přesvědčí vás o tom Modrý kód, jehož příští epizodu budete výjimečně sledovat až ve středu 30. října od 20.15 na Primě.

Viktor chce odjet na dva týdny z Rubavy, aby si konečně vyčistil hlavu. Po své matce by chtěl, aby pohlídala jeho syna Viktora. Jenže Viktorova matka má trochu jiný názor – proč by malého Vikouška nemohla pohlídat Vali?

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Viktorova matka totiž evidentně vůbec netuší, že Vali a Viktor spolu nikdy nebyli normálními manžely. Naopak má pocit, že by ti dva měli svůj vztah utužit a dát jej opět do pořádku. Kdy se trpkou pravdu dozví?

Sledujte příští epizodu seriálu Modrý kód, tentokrát výjimečně až ve středu 30. října.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.