Seriály a filmy

12. února 2019 08:28

Jana Mrákotová

Modrý kód zažije velké shledání

V další epizodě Modrého kódu dojde k jednomu velkému shledání. Do Rubavy se vrací doktorka Lucie Krutinová. Pro někoho je její návrat možná osudový a vítaný, někdo ji ale s otevřenou náručí nevítá.

Modrý kód před časem opustila jedna ze stěžejních postav – doktorka Lucie Krutinová, kterou představuje půvabná herečka Eva Josefíková. Tvůrci jí určili dráhu svobodné matky, ke které se otec jejího syna nezachová zrovna zodpovědně. Lucie se tak stará o malého Matyáše sama a rozhodne se z Rubavy odejít. Mimo jiné i proto, že je čím dál víc přitahovaná k mladému doktoru Bojanovi, kterému ani ona není lhostejná. Nyní se Lucie i se synem do Rubavy vrací. Maty je nadšený, ale sestřička Eva jeho radost rozhodně nesdílí. Podívejte se, jak jejich shledání proběhlo.

Asi tě déle nezdržím

Evu Josefíkovou jsme zastihli s kamerou přímo na natáčení. Měli jsme tak možnost zeptat se jí, jaké bylo shledání s kolegy, ale také na to, jak se bude nadále vyvíjet její vztah s Maty Bojanem. A bude to prý ještě hodně napínavé. Podívejte se na rozhovor.

Eva Josefíková se do Modrého kódu vrátila ráda

Modrý kód sledujte také online.

Postavu Lucie Krutinové si připomeňte také ve fotogalerii.

Velký návrat doktorky Lucie Krutinové v podání Evy Josefíkové do Modrého kódu uvidíte již ve středu 13. 2. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.