Seriály a filmy

5. června 2019 07:00

Jana Mrákotová

Na urgentu v Rubavě to kvůli Rasputinovi pěkně vře! Je Růžičková udavačka?

Doktora Romana Vilkina alias Rasputina si odvedla cizinecká policie. Sebrali ho de facto přímo na sále. Nebýt jednoho osvíceného policisty neměl by ani možnost zachránit život vážně nemocné pacientce!

Rasputina doběhla jeho minulost. V Rubavě se skrýval dlouhou dobu, a to i za pomoci primáře Bojana a v poslední době i svého kolegy Adama Brejchy, se kterým se spřátelil. Jak se ukazuje, všechna „bezpečnostní“ opatření byla marná. Podívejte se na ukázku z dalšího dílu seriálu Modrý kód.

Na urgentu se samozřejmě rozjedou spekulace, co za tím vším může být. Má v celé věci prsty Lazarev, nebo někdo jiný? Mezi doktory i dalším personálem to pěkně vře. Jedním z hlavních kandidátů na post udavače je Saša Růžičková. Byla to právě ona, která se s Rasputinem poslední dobou dost hádala kvůli své neúspěšné atestaci. Saše se toto obvinění samozřejmě nelíbí a rozhodne se, že se jen tak nedá. Je to jasné i z našeho videa.

Udat ho mohl kdokoliv

Modrý kód nezapomeňte sledovat také online!

Další díl Modrého kódu uvidíte již ve středu 5. 6. ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.