Seriály a filmy

28. srpna 2019 22:00

Jana Mrákotová

Nečekaní spolubydlící v seriálu Modrý kód

V dalším díle seriálu Modrý kód bude řešit svízelnou situaci nejen Mery, ale také sestřička Petra. Velké překvapení čeká i na Vali Slavíčkovou.

Vali je znovu v kontaktu s Hojerem. Dozvídá, že zůstávají v Rubavě natrvalo kvůli práci. Žák je z toho nervózní. Vali se netají tím, že oba kluky Hojerovi ráda vidí. Petra Horváthová má obrovské dilema, jestli nemá dát Sabinku zpět do péče matce, třeba se opravdu změnila. Prokop její iluze nesdílí a vysvětlí jí, že jde matce jen o peníze, ke kterým by se ráda dostala, aby je mohla rozfofrovat. Za Adamem přijíždí sestra Strnadové Klára, aby mu poděkovala. Evidentně nemá tušení o tom, že ho její sestra požádala o eutanazii.

Přinášíme vám ukázku z dalšího dílu již nyní

Starosti neopouští ani vrchní Mery. Měla se konečně stehovat do nového bytu po bratrovi. Bohužel se do něj nedostala. Exšvagrová vyměnila zámek. Mery tak zůstává bydlet ve svém původním bytě společně s Michalem Tomáškem. Tomu to navadí, spíš naopak. Stávají se z nich nečekaně spolubydlící, což ale přináší celou řadu nejrůznějších situací. Jednu můžete vidět ve videu.

To byl tvůj oblíbeny?

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí 2. 9. ve 20.15.

Nechce se vám do pondělka čekat? Nemusíte a stáhněte si tento díl hned z iPrima Videopůjčovny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.