Seriály a filmy

23. září 2019 21:40

Jana Mrákotová

Něco na té Vali z Modrého kódu je!

Doktorka Vali Slavíčková tak nějak bruslí mezi dvěma muži. Mery a Michal prožívají hezké období. Čeká na ně ale jedno nemilé překvapení. Své trable nadále zažívá i Adam Brejcha.

Mezi Mery a Tomáškem je konečně vše zalité sluncem. Jednoho rána ale zažíjí nemilé překvapení – potkají ve svém bytě zlodějku. Ta zkolabuje, a ocitne se tak v péči Michala Tomáška, kterého chtěla původně okrást. Maty přichází k Prokopovi na kontrolu po odstranění jizvy a zjišťuje, že se Prokop trápí kvůli Petře. Proto Veronika vymyslí, že by mohli společně všichni něco podniknout. Adam má pořád konflikty se Strnadovou a už ho přestává bavit pořád ji přesvědčovat, aby konečně nastoupila léčbu.

Přinášíme vám ukázku z dalšího dílu

Konec účelového manželství Vali a Viktora je, zdá se, v nedohlednu. Viktor na rozvod najednou nespěchá. Naopak se zdá, že se s Vali opět sblížili, alespoň co se dětí týká. Proto se Vali nerozpakuje požádat Viktora o pomoc s hlídaním. Tomu se to sice moc nehodí, ale vyhoví jí, jak můžete vidět ve videu.

Pohlídáš mi holky?

Zda Vali pomoc od Viktora nakonec ocení a co nakonec bude pravý důvod právě pro hlídání Denisky a Růženky, uvidíte v dalším díle seriálu Modrý kód již ve středu 25. 9. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.