Seriály a filmy

19. června 2018 07:00

Jana Mrákotová

Nemilé překvapení pro Davida. Přichází nový lékař Adam Brejcha

Zásadní zvrat v Modrém kódu! Ředitel Bojan sežene pro rubavský urgentní příjem posilu. Doktora Adama Brejchu. Jaké je však překvapení, když vyplyne najevo, že pro Davida to rozhodně není neznámý člověk. Spíš naopak. A z Davidova chování a také velmi zvláštního Adamova přivítání je každému jasné, že se mezi nimi v minulosti muselo něco závažného stát.

Adama Brejchu provází pověst skvělého lékaře a brilantního operatéra, což také na úvod hned dokáže. Na druhou stranu má i on svou třináctou komnatu, kterou nechce rozhodně otevírat. Spíš se bude snažit v Rubavě zapomenout a vrátit se k tomu, co miluje – k medicíně.

Podívejte se na setkání Davida a Adama. Tohle na vřelé přijetí moc nevypadá.

Adam Brejcha nastupuje:

Bára chce odstoupit od léčby

Bára oznámí Rasputinovi, že se rozhodla odstoupit od své léčby v zahraničí, kterou jí právě on zajistil. Bára přiznává, že na ni nemá peníze, že jí je Jindřich nevrátil. Rasputinovi je to celé divné a tak vše vezme do svých rukou. Jindřicha podezírá, že okrádá své důvěřivé svěřence.

Lékaři v Rubavě budou tentokrát bojovat o život muže, kterého odhodí tlaková vlna při výbuchu po domácky vyrobené výbušniny. Horkou chvilku jim připraví i pacient, který si přímo na nemocničním lůžku vydloubne oko. Vali ošetřuje malou pacientku, kterou její okolí podezřívá, že simuluje. Situace se ukáže jako mnohem vážnější.

Modrý kód sledujte na Primě ve středu ve 20.15

Podívejte se také na upoutávku:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.