Seriály a filmy

26. června 2018 07:00

Jana Mrákotová

Nina a David řeší svůj další vztah. Kolegové nebo něco víc...

Poslední epizoda Modrého kódu před prázdninovou pauzou přinese celou řadu zásadních rozhodnutí a nečekaných situací. Dojde k zásadnímu zlomu ve vztahu Davida a Adama. Rozhodnout se musí i Nina. Nové začátky se možná otevírají před sestřičkou Petrou.

David nepolevuje v hledání nového bytu pro sebe, Mery a také otce, který se neobejde bez trvalé pomoci. David se rozhodne vzít ho k sobě. Nina prožívá těžkou deziluzi. Celou dobu počítala, že k sobě oni dva najdou opět cestu a jejich vztah překročí pracovní a přátelskou hranici. Zjišťuje však, že je to jen její přání. David jí ale jasně řekne, s kým dál do svého života počítá. Nina reaguje po svém a hrdě.

Bojan zasahuje

Mezi Davidem a Adamem vládne i nadále napjatá situace, kterou vnímá celý urgent. Primáři Bojanovi se to nelíbí a rozhodne se vše řešit. Uznává profesní kvality obou lékařů, ale chce na oddělení klid a ne žádné souboje nebo nevyřízené účty. Se svým záměrem vše řešit seznamuje Adama. Podívejte se na ukázku.

Nové začátky pro Petru

Roman ještě zkouší přemlouvat Báru, aby se léčila v zahraničí. Ta odmítá, vrací se do společenství. Nové začátky se možná otevírají pro sestřičku Petru. Pacient Slavík se na urgentu objevuje k nelibosti Prokopa moc často. A za jeho návštěvami rozhodně nejsou zdravotní problémy. Na rubavský urgent přivážejí pacienta po autonehodě, který ale jeví i známky duševní poruchy. Roman musí vyřešit případ jednoho domnělého těhotenství. Prokop s Petrou ošetřují muže, který tvrdí, že ho pokousal krokodýl s romantickým jménem Kleopatra.

Poslední díl Modrého kódu před prázdninovou pauzou ve středu na Primě ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.