Nina si jde v Modrém kódu tvrdě za svým. Tedy za Davidem

A jak se na to bude tvářit Mery? Už si je jistá tím, že David miluje jen ji, nebo začne žárlit?

David je zpátky z Londýna. A Nina se začíná strašně zajímat, jak všechno dopadlo.

Všem už je jasné, že to rozhodně nedělá jen tak. Evidentně zahájila velké tažení proti Mery. Jak se k tomu vrchní postaví?

Kodym bude mít velký problém v podobě Saši

Saša přišla na to, že primář Kodym přijal úplatek. Primáře má díky tomu v hrsti. Jenže ten má momentálně úplně jiné starosti. Ani úplatek totiž nepokryl jeho celý dluh Havlenovi. A ten po něm požaduje půl milionu a dává mu čas jen do večera. Saša jej zase upozorňuje, že pokud nenahlásí do večera policii skutečný výsledek krevní zkoušky, nahlásí jej ona sama.

Jenže nic není, jak se zdá, i Filip Kodym bude mít na oplátku na Sašu něco, co by rozhodně nerada zveřejňovala…

Vali řeší případ malého pacienta, který evidentně požil alkohol. Jeho babička, která jej hlídala, je bývalá alkoholička. Dušuje se, že už léta nepije. Jenže otec pacienta, její syn, jí odmítá uvěřit. Skutečně je malý chlapec opilý, nebo se jedná o omyl?

Dále budou lékaři na urgentu řešit pacienta zraněného v důsledku havárie na motorce, dva hokejisty, kteří si vzájemně namlátili, a také pacientku, jejíž příznaky vůbec nenasvědčují její vážné diagnóze, kterou ve skutečnosti trpí…

Modrý kód sledujte v pondělí od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.