Seriály a filmy

17. června 2018 07:10

Jana Mrákotová

Nina uspořádá Davidovi tajnou oslavu. Je ale opravdu co slavit?

Ředitel a zastupující primář urgentu v jedné osobě Bojan stále řeší odjezd Davida na roční stáž do Londýna. Automaticky počítá, že s Hoffem odjede i vrchní sestra Mery. To je do chodu urgentu citelný zásah. Bojan tedy hledá aktivně za oba dva náhradu tak, aby chod oddělení nebyl ohrožen.

Nina i nadále nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby mohla být v Davidově přítomnosti. Asistuje mu i tentokrát u složité operace muže, který se napíchl na kovový plot. Část mu zůstala zaklíněná v těle. Rozhodne se také naplánovat bez Davidova vědomí oslavu k jeho odjezdu do Londýna. Pro svůj plán získá i zbytek oddělení. Ne zrovna ochotně souhlasí i Mery, která s celou situací rozhodně není definitivně srovnaná.

Podívejte se na upoutávku na 108. díl seriálu Modrý kód:

Mezitím se Bára snaží získat ze společenství zpět peníze, které kdysi dala Jindřichovi a nyní je zoufale potřebuje na svoji léčbu v zahraničí. Jindřich ji však překvapí. Rasputin a Vali operují malého chlapce, který se vážně zraní, když je společně se svým otcem zavalený hromadou železa. A lékaři z rubavského urgentu budou tentokrát také bojovat také o život ženy, která se pokusila o sebevraždu a způsobila si střelné poranění hlavy.

Seriál Modrý kód na Primě v pondělí ve 20.15


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.