Nová posila: Ženskou jako Honza jste ještě neviděli! Sledujte Modrý kód v předpremiéře

Michal je doktor bez hranic. Poslední dobou si neustále dopisuje s jakýmsi Honzou. A jak se nakonec ukáže, ten Honza není vůbec žádný chlápek! Jak se na to bude tvářit Mery? Podívejte se už teď na Modrý kód v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Mery a Michal jsou v podstatě idylický pár. Nyní ale Mery začíná pod vlivem kolegyň na urgentu lehce šrotovat hlavou, jestli náhodou není Michalovo neustálé pípání mobilu trochu podezřelé, i když na displeji pořád bliká jméno „Honza“. Holkám sestřičkám je jasné, že Honza nebude určitě muž.

Mery se tomu nechce věřit, jenže ji reality vyvede z omylu. Všechno ale bude trochu jinak, než klasická nevěra. Jak?

Podívejte se na to už teď v sestřihu ze seriálu Modrý kód:

Další epizodu seriálu Modrý kód si pusťte už teď v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně nebo si počkejte na středu, kdy ji od 20.15 vysílá televize Prima.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.