Seriály a filmy

18. března 2019 22:10

Jana Mrákotová

Odlet Matyho Bojana za Lucií se odkládá na neurčito

Maty už se viděl s Lucií a Matýskem v Kanadě. Bohužel, zdravotní stav jeho matky Bíby není dobrý. Maty rozhodně nechce mámu a ani otce nechávat samotného. Let proto odkládá na neurčito.

Na urgentu v Rubavě se neustále něco děje. V dalším díle Modrého kódu bude Adam s Vlčkovou zachraňovat mladíka, který přepadl obchod a na urgent ho přivezli se střelnou ranou v hrudníku. Jaká je vlastně přiměřená sebeobrana? Rasputin a Bojan vymyslí na Lazareva léčku, chtějí získat více času na promyšlení dalších kroků. Podívejte se na ukázku, co vše vás čeká.

Bíba Bojanová, matka Matyho a manželka šéfa rubavského urgentu, stále zůstává v nemocnici. Její stav se jeví jako vážný, ale stabilizovaný. Dokonce nabádá Matyho, aby cestu za Lucií neodkládal. Matyho dost nalomí. Bohužel, dojde k jejímu načekanému zhoršení, a to výrazně ovlivní Matyho další rozhodování. Podívejte se na boj o život Bíby Bojanové…

Máma se zhoršila

Sledujte Modrý kód ve středu 20. 3. ve 20.15.

Modrý kód také on line!

Nechcete následně čekat až do pondělka, abyste zjistili, jak se bude vše kolem Bíby dál vyvíjet ? Nemusíte díky naší iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.