Seriály a filmy

18. března 2019 22:10

Jana Mrákotová

Odlet Matyho Bojana za Lucií se odkládá na neurčito

Maty už se viděl s Lucií a Matýskem v Kanadě. Bohužel, zdravotní stav jeho matky Bíby není dobrý. Maty rozhodně nechce mámu a ani otce nechávat samotného. Let proto odkládá na neurčito.

Na urgentu v Rubavě se neustále něco děje. V dalším díle Modrého kódu bude Adam s Vlčkovou zachraňovat mladíka, který přepadl obchod a na urgent ho přivezli se střelnou ranou v hrudníku. Jaká je vlastně přiměřená sebeobrana? Rasputin a Bojan vymyslí na Lazareva léčku, chtějí získat více času na promyšlení dalších kroků. Podívejte se na ukázku, co vše vás čeká.

Bíba Bojanová, matka Matyho a manželka šéfa rubavského urgentu, stále zůstává v nemocnici. Její stav se jeví jako vážný, ale stabilizovaný. Dokonce nabádá Matyho, aby cestu za Lucií neodkládal. Matyho dost nalomí. Bohužel, dojde k jejímu načekanému zhoršení, a to výrazně ovlivní Matyho další rozhodování. Podívejte se na boj o život Bíby Bojanové…

Máma se zhoršila

Sledujte Modrý kód ve středu 20. 3. ve 20.15.

Modrý kód také on line!

Nechcete následně čekat až do pondělka, abyste zjistili, jak se bude vše kolem Bíby dál vyvíjet ? Nemusíte díky naší iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.