Odmítači očkování v Modrém kódu zapříčiní rozšíření černého kašle. Podívejte se ONLINE

Odmítání povinného očkování dětí sice stojí často na reálných obavách rodičů o zdraví dítěte. Zároveň tak ale mohou rodiče ohrozit nejen zdraví svého dítěte, ale i ostatních!

S podobným problémem se na urgentním příjmu setká Vali. Spolužačku její dcery Růženky totiž přivezou do nemocnice právě s černým kašlem. Její rodiče jsou totiž toho názoru, že očkování je nezdravé a může napáchat více zla než užitku. To ovšem není pravda, i očkovaný se totiž může černým kašlem nakazit. A jak to tak vypadá, Růženka a Vali pokašlávají poslední dobou tak, že by i ony dvě mohly být v ohrožení...

Zbraň na urgentu

V ohrožení je i Lucie, a to bezprostředním. Na urgent za ní přijde Tomášova manželka v hodně bojovné náladě. Tomáš se jí svěřil, že se hodlá odstěhovat k těhotné Lucii. Jeho žena to takto ovšem nevidí a chce si mladou lékařku "podat". Shodou náhod si ale na urgentu přivodí úraz hlavy. A další shodou náhod jí Lucie v kabelce objeví nabitou zbraň. Chtěla ji snad použít na ni? A co se zbraní udělá, až ji Lucie ošetří?

Problémy má i Kid. Po noci strávené na lavičce v parku jej přiváží policista Ondra pořádně podchlazeného do nemocnice. Vůbec se neví, jestli to chlapec přežije. Začíná sháňka po někom z jeho rodiny. To bude ale zatraceně těžké!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.