Seriály a filmy

11. září 2019 21:40

Jana Mrákotová

Odpoutá se Maty Bojan z Modrého kódu od minulosti?

K Matymu Bojanovi neodmyslitelně patří jizva na tváři. Má ji spojenou se svojí tragickou minulostí v Londýně. Dokáže se od ní odpoutat?

Veronika se do Matyho naváží kvůli jizvě. Proč s ní něco nedělá? Nemůže se přece neustále utápět ve vzpomínkách. Co se stalo, se nezmění, jeho těhotné ženě život nikdo nevrátí. A jizva je jen zbytečnou připomínkou této tragédie. Ve videu přinášíme rozhovor Matyho a Veroniky.

Chceš si to pořád připomínat?

Mery a Tomášek si konečně vyjasní dávné nedorozumění – vážně ji nesbalil proto, že se tak domluvil s Adamem. Líbila se mu na první pohled. Žák z nějakých důvodů oddaluje rozvod s Vali. Střet Saši s Bojanem ohledně V.I.P. boxu na urgentu. pokračuje. Saša má ale podporu od své ambiciózní matky hejtmanky a celý projekt tak staví jako zdroj příjmů pro urgent. Podle Bojana je to nemorální.

Podívejte se na ukázku z dalšího dílu

Pokračování seriálu Modrý kód již v pondělí 16. 9. ve 20.15.

Chcete vidět nový díl hned? Díky iPrima Videopůjčovně můžete okamžitě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.