Seriály a filmy

22. listopadu 2018 12:26

Jana Mrákotová

Ondřej Rychlý se chystá na svoji novou, životní roli

Herce Ondřeje Rychlého diváci vídají dvakrát týdně v oblíbeném seriálu Modrý kód, kde hraje lékaře Prokopa Hlinku. Nyní se ale tento sympaťák chystá na roli zcela jinou. Ještě před Vánocemi by se měl stát tatínkem.

Prokop Hlinka z Modrého kódu je ambiciózní, mladý lékař, který se až úporně snaží dostat mezi společenskou smetánku. Využívá k tomu nejenom fakt, že je lékař, což mu zajišťuje určitou prestiž, ale také to, že je pohledný. Nebojí se tak vztahů se staršími ženami, u kterých doufá, že mu jeho cíl pomůžou naplnit.

Ondřej Rychlý bude tatínkem

Jeho herecký představitel Ondřej Rychlý toho se svou postavou rozhodně moc společného nemá. Ve vztazích má jasno a se svou partnerkou se už těší na letošní Vánoce. Ježíšek jim přinese ten nejkrásnější dárek. „Na Vánoce se těším hodně, protože se mi má ještě před nimi narodit syn, takže to budou určitě nádherné Vánoce plné nových zážitků a překvapení,“ pochlubil se nám nastávající otec a pokračuje: „Největší dárek pro mě bude, když budu mít zdravé miminko a přítelkyni, která ten porod zvládne. Těším se moc, protože se to bude všechno točit kolem miminka,“ říká Ondřej.

Ondřeje Rychlého sledujte v Modrém kódu každé pondělí a středu ve 20.15 a nebo také na webových stránkách Modrého kódu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.