Seriály a filmy

4. srpna 2019 19:00

Jana Mrákotová

Osobní trable Vali Slavíčkové ze seriálu Modrý kód

Vali Slavíčková to také nemá lehké. Tato sympatická lékařka je matkou dcery Růženky, kterou vychovává sama. Do pěstounské péče si navíc vzala malou Denisku. Cesta to ale nebyla jednoduchá – svobodná matka nebyla pro úřady tou nejvhodnější kandidátkou. Vali se ale nevzdala.

Vali Slavíčková nemá na chlapy v životě štěstí. Na Růženku je sama, otce nikdy neuvedla. Pár lásek bylo, ale nic trvalého. Jeden čas to vypadalo, že se karta obrací – do života jí přišel otec a syn Hojerovi. Schylovalo se ke svatbě, ze které bohužel sešlo. Do toho si Vali chtěla vzít co pěstounské péče malou Denisku, která vyrůstá v dětském domově. Musí si ale najít vhodného partnera, aby úřady viděly úplnou rodinu. Nakonec se domluví s anesteziologem Viktorem Žákem. Žáka si alespoň na oko právě pro úřady bere.

Než k tomu ale došlo, vyzkoušela nebojácně opravdu vše - dokonce i rande naslepo. Připomeňte si ho.

Rande úplně nedopadne

Na konci srpna se na obrazovky vrátí i Vali Slavíčková. Překvapivě jí do života vpadne znovu otec a syn Hojerovi. Jak to dopadne tentokrát?

Nezapomeňte sledovat od konce srpna nové díly seriálu Modrý kód.

Modrý kód sledujte nyní v archivu ONLINE.

Sdílejte článek
Štítky seriál nemocnice Rubava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.