Seriály a filmy

27. května 2019 22:10

Jana Mrákotová

Otec vrchní Mery ze seriálu Modrý kód se zbláznil!?

To, že Jaroslav Černý, otec vrchní sestry Mery, odmítá akceptovat svůj věk, to už všichni vědí. Je obecně známou skutečností i to, že se zamiloval do mnohem mladší ženy. Kam to vše ale povede dál?

V Rasputinovi pomalu ale jistě sílí vnitřní neklid. Zažívá takový klid před bouří, kolem zveřejněného výzkumu se stále nic neděje. Když si vybavíme Lazarevův nátlak, je to až podezřelé. Zato ale pokračuje Sašina nevraživost vůči němu. A Prokop Hlinka stále tápe kolem vztahu s Petrou. Jsou, nebo nejsou spolu?

Podívejte se na ukázku z dalšího dílu seriálu Modrý kód!

Jarda Černý je takový veselý senior a jeho okolí si snad již i začíná zvykat. Mery sice poněkud hůře nese, že nová partnerka jejího otce je její vrstevnice a navíc podřízená, ale nic s tím nenadělá. Její otec má tvrdou hlavu. Největší rána má ale teprve přijít – Šárce se na ruce objevil zásnubní prstýnek. Mery to těžko rozdýchává. Adam Brejcha se ale baví. I když i on má v toleranci jisté hranice. Můžete se sami přesvědčit již nyní v našem videu.

To je blázen!

Modrý kód a vše o něm sledujte také online!

Další pokračování seriálu Modrý kód uvidíte už ve středu 29. 5. ve 20.15.

Nechce se vám čekat? Pusťte si nový díl hned už nyní, a to díky naší iPrima Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.