Pavel odjíždí z Rubavy. Že by si Maty konečně Veroniku užil sám? Sledujte Modrý kód

Pavlova přítomnost se ale opět nad Matym a Veronikou bude neustále vznášet. Veronice se nedaří Matymu vysvětlit, aby Pavla vytěsnil. Dokáže to? To uvidíte v pondělí v další epizodě seriálu Modrý kód. Ta startuje ve 20.15 na Primě.

Ačkoliv to původně vypadalo, že se mu povinnosti vyhnou, musí Pavel nakonec přece jen odjet na služební cestu… Na rozdíl od Matyho ale charakter jejich volného vztahu chápe, a společný čas s mladým lékařem Veronice přeje:

Zato Matymu začíná být neustálá vidina blízkosti Pavla na obtíž. I když se mu Veronika snaží co nejlépe vysvělit to, aby se do ničeho nenutil a vztah si prostě jen užíval, Maty to stále ne a ne pochopit. Ani Veroniku už to asi dlouho bavit nebude.

Sledujte sestřih ze seriálu Modrý kód:

Na urgentním příjmu budou lékaři řešit řadu zajímavých případů. Jedním z nich bude žena se zánětem v ruce, která vede soukromý útulek pro kočky a svým kočkám věnuje veškerý svůj čas i finance. Jen se kvůli nim trochu zanedbává, což se začíná negativně projevovat na jejím zdravotním stavu. A rozhodně nejde jen o zánět v ruce!

Nemocná pacientka

Adam Brejcha bude muset řešit případ onkologicky nemocné Milady. Jeho dřívější pacientka podstoupila protonovou léčbu, která by měla postup rakoviny zastavit. Evidentně se ale v rámci léčby něco nepovedlo. Adam se navíc s Miladou i její sestrou během léčby sblížil a případ se jej nyní osobně dotýká…

Další pacientkou je žena s podezřením na apendix, jak se ale ukáže, jedná se o mimoděložní těhotenství. Nejde ani tolik o to, že žena přišla o dítě, ale spíš o to, s kým jej má. Jak odhalí její manžel, on sám otce nebyl.

Podívejte se na upoutávku:

Co všechno mohou způsobit negativní zprávy a falešné strašení o uprchlících a světové ekologické krizi? Dokonce i závažnou duševní poruchu, která může skončit tragédií ovlivňující řadu životů.

Ukáže to pondělní epizoda Modrého kódu, kterou můžete sledovat od 20.15 na Primě. Emu Vlčkovou v ní navštíví čínská lidová léčitelka. Dokáže se jinak vždy racionální lékařka přenést přes svoji nedůvěru?

Užijte si také další oblíbené seriály a filmy, které pro vás máme k přehrání ONLINE a zdarma na iPrima.cz:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.