Po skandálu na urgentu se Bojan zastane Saši. Sledujte Modrý kód v předpremiéře

Když na urgentu zemřel pacient, protože pro něj nebylo kvůli VIP boxu místo pro operaci, na rubavský urgent se snesla pozornost médií. Samozřejmě negativní. Doktor Bojan se ale Saši nečekaně zastane. Podívejte se na to již nyní online v exkluzivní předpremiéře.

Akce hejtmanky Růžičkové ohledně VIP boxů, která by měla pro nemocnici generovat především zisk, se chopili zejména mladí lékaři z urgentu v čele se Sašou Růžičkovou a Prokopem Hlinkou. Stalo se bohužel, co se stát nemělo.

Vinou VIP pacientky, která zabírala operační box, zemřel na urgentu pacient, pro něhož nebyl dostupný operační sál. Na nemocnici se proto snesla obrovská kritika. Hejtmanka Růžičková se na tiskové konferenci samozřejmě snaží získat plusové body. A neváhá v tomto ohledu bezskrupulózně potopit i vlastní dceru Sašu. Překvapivě se ale za ni postaví i doktor Bojan.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Jak na Bojanovo vyjádření bude reagovat Růžičková starší? A co Saša? Podívejte se na to už nyní online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na pondělí 20.15, kdy bude epizodu vysílat televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.