Podívejte se na nejnovější dějovou UPOUTÁVKU seriálu Modrý kód

Modrý kód (1) (dějová) - upoutávka

Nový dramatický seriál z lékařského prostředí Modrý kód se chystá na obrazovky. V současnosti můžete ve vysílání televize Prima poprvé vidět také zbrusu novou upoutávku tohoto seriálu.

Mimo jiné se v ní seznámíte s tvářemi, které budete v novém seriálu vídat a dozvíte se také, co to vlastně znamená, když se rozezní "modrý kód"!

Lékaři a sestry jsou srdcem urgentu

Titulní postavou je MUDr. David Hofbauer (hraje Marek Němec), který je nucen odejít kvůli jím nezpůsobeném skandálu z aktuálního pracoviště a "uklidit se" do Rubavy. Jinak je to ovšem excelentní chirurg a primář Bojan jeho kvality moc dobře zná. Těžko se s jeho přítomností a neobvyklými praktikami bude smiřovat vrchní sestra Mery, který má naopak všechno ráda přesně nalinkované podle předpisů.

Do oka si David padne, pokud lze tedy lehký náznak přátelství tkato označit, s tajemným MUDr. Vilkinem, lékařem ruského původu. Ten je vynikající traumatolog, při své praxi ovšem využivá i svých schopností, které již nelze označovat za tradiční. Prostředí na urgentu doplňuje řada úspěšných i méně úspěšných lékařů a sester, těšit se však můžete i na další postavy dokreslující atmosféru hornického města Rubava.

Skutečné případy

Čím se Modrý kód liší od ostatních seriálů ze zdravotnického prostředí? Případy, které lékaři v seriálu řeší, jsou skutečné a mají své skutečné předobrazy v reálném života. Stejně tak jako někteří lékaři a zdravotnický personál. Modrý kód je neopravdovější seriál z nemocničního prostředí, který kdy v českém prostředí vznikl.

Dívejte se na něj již tuto sobotu 25. března od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.