Podívejte se, proč David Hofbauer píchl Viktorovi oživovací koktejl v Modrém kódu ONLINE

Nestihli jste pondělní epizodu Modrého kódu večer na obrazovce? Žádný problém, podívejte se na ni tady a teď!

Anesteziolog Viktor Žák pokračuje v sebedestruktivním způsobu života. Své trable řeší konzumací alkoholu. To by až tak nevadilo, kdyby ovšem důsledně rozděloval pracovní a osobní život. Jenže to Viktor ne. Do práce chodí buď pod vlivem nebo se šílenou kocovinou. Když začne v důsledku kocoviny kolabovat během obzvlášť složité operace, David si spojí jedna a jedna… A rozhodne se velmi svérázně zasáhnout přímo na sále. Tohle musíte vidět!

Sláva nebo život?

Na urgentu budou lékaři řešit případ slavné zpěvačky. Ta si sice po vystoupení stěžovala pouze na astma, nicméně vyšetření ukáže nádor v oblasti krku a hrudníku, který je třeba okamžitě operovat. Jenže Dášu Vackovou čeká světové turné. Bude pro ni přednější zdraví nebo sláva?

Další dramatický případ bude mít na svědomí Rasputin. Jedna z jeho krajanek dorazí na příjem se svým synem, kterému není dobře. Problémem ale je, že dotyčná ani její syn nemají na území České republiky ani pojištění, ani nemají žádné dokumenty. Tohle zavání průšvihem a deportací!

Sdílejte článek
Štítky injekce opilost alkohol

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.