Seriály a filmy

13. května 2019 06:38

Jana Mrákotová

Politika se nevyhýbá díky starostce Růžičkové ani rubavskému urgentu

Starostka Darina Růžičková před časem opět začala v Rubavě úřadovat. Z jejího návratu rozhhodně její dcera Saša radost nemá. A to ještě netuší, že se její matka chce spojit s Kamilem Prchlíkem, který je aktuálně pro Sašu nepřítel číslo jedna.

Doktor Kamil Prchlík se jako lékař zrovna moc nepředvádí. Čím dál tím víc vyplouvá na povrch, že jeho znalosti a schopnosti rozhodně nejsou takové, jak je prezentuje. Prezentovat se ale Prchlík rozhodně umí. Připomeňte si, jak Kamil Prchlík na urgent nastoupil.

S Prchlíkem budeš vycházet!

Jedním z prvních, kdo si jeho neschopnosti všimne, je Saša Růžičková a rozhodne se, že Kamila z urgentu dostane. Narazí ale na vlastní matku, která neschopného lékaře potřebuje.Je to totiž syn jejího stranického šéfa. A starostka Růžičková má vysoké ambice! K jejich naplnění klidně využije i vlastní dceru. Pomůže ale Saša matce, se kterou nemá nejlepší vztahy? Podívejte se, jak chce diktovat Saše, aby s Prchlíkem vycházela!

Je to syn mého stranického šéfa!

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu uvidíte již dnes večer v ponděli 13. 5. ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.