Polyamorní vztah, to není nic pro Matyho. Proto se s ním Veronika v seriálu Modrý kód rozejde!

Podívat se na to můžete již nyní v exkluzivní předpremiéře středeční epizody seriálu Modrý kód. Co Matyho tak žere a proč se to Veronika rozhodne ukončit?

Maty se snaží smířit s tím, jak Veronika nastavila jejich společný vztah s Pavlem. Jenže volný vztah, ač se Maty snaží, jak chce, prostě nezvládá, na Pavla žárlí a byl by rád, kdyby se s ním Veronika rozešla. To, že již Veronika jeden vztah má, nedokáže Maty i přes Veroničina ujišťování akceptovat. A vůbec se mu nelíbí, jaký koncept volného vztahu Veronika nastavila.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Jenže i když má mladá lékařka ráda, v podobně stresovém prostředí není šťastná. A protože to vypadá, že Maty podobný vztah nikdy brát vážně nebude, odhodlá se k čistému řezu:

Jak to dopadne, skutečně je to definitivní? Nebo se nakonec Maty naposledy pokusí do netradičního vztahu zapadnout? Podívejte se na to již nyní v exkluzivní předpremiéře seriálu Modrý kód, jehož epizodu sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.