Polyamorní vztah, to není nic pro Matyho. Proto se s ním Veronika v seriálu Modrý kód rozejde!

Podívat se na to můžete již nyní v exkluzivní předpremiéře středeční epizody seriálu Modrý kód. Co Matyho tak žere a proč se to Veronika rozhodne ukončit?

Maty se snaží smířit s tím, jak Veronika nastavila jejich společný vztah s Pavlem. Jenže volný vztah, ač se Maty snaží, jak chce, prostě nezvládá, na Pavla žárlí a byl by rád, kdyby se s ním Veronika rozešla. To, že již Veronika jeden vztah má, nedokáže Maty i přes Veroničina ujišťování akceptovat. A vůbec se mu nelíbí, jaký koncept volného vztahu Veronika nastavila.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Jenže i když má mladá lékařka ráda, v podobně stresovém prostředí není šťastná. A protože to vypadá, že Maty podobný vztah nikdy brát vážně nebude, odhodlá se k čistému řezu:

Jak to dopadne, skutečně je to definitivní? Nebo se nakonec Maty naposledy pokusí do netradičního vztahu zapadnout? Podívejte se na to již nyní v exkluzivní předpremiéře seriálu Modrý kód, jehož epizodu sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.