Poslední tanec Saši a docenta Šeříka. Sledujte poslední epizodu seriálu Modrý kód této sezony

Další sezona seriálu Modrý kód je u konce. Na její poslední epizodu se podívejte na Primě v pondělí 22. června ve 20.15. Saša si v něm nečekaně zatančí s docentem Šeříkem. A na urgentním příjmu dojde k tragédii!

Saša Růžičková nepatří zrovna mezi nejpřátelštější lékaře na urgentu. Docentu Šeříkovi ale přišla od začátku zajímavá, a i přes její očividné vady se rozhodl s ní spřátelit. Jakkoliv to zpočátku dost drhlo, v poslední době se z docenta Šeříka a Saši stali přátelé a spojenci proti Kamilu Prchlíkovi. Když tedy nyní Šeřík vyzve Sašu k tanci, Saša bude souhlasit. A dokonce má pro docenta dárek.

Podívejte se na video:

Bohužel to ale možná bude první a poslední tanec, který si spolu ti dva zatančí. Na urgentním příjmu se totiž vyskytne namol opilý zhrzený Kamil Prchlík hledající viníka svých problémů. Nejprve si „podá“ Sašu, nakonec si ale najde jinou oběť – docenta Šeříka. A vytáhne na něj nečekanou kartu, která se Šeříka dotkne natolik, že zkolabuje…

Sledujte to v sestřihu z pondělní epizody seriálu Modrý kód:

Veselý nebude ani příběh vážící se k případu jednoho z pacientů. Ten se na urgent dostává poté, co jej lahví do hlavy praštila servírka. Muž má vážná poranění, servírka ale jednala v sebeobraně. Muž ji společně se svým známým chtěl znásilnit. Na čí straně bude zákon?

Michal se rozhoduje, zda vyrazit na další misi. Zdá se mu, že bez adrenalinu na rubavském urgentu pomalu umírá. O jeho odjezdu ale Mery s Markétou nechtějí ani slyšet. Michal ale musí něco udělat.

Dita je naštvaná na Viktora kvůli tomu, jak se zachoval ke své a její matce, když je nekompromisně vykázal z bytu. To je Viktorovi líto, o vztah s Ditou přijít nechce. Pozve si tedy jak obě matky, tak Ditu a pronese něco, s čím Dita už snad ani nepočítala.

Sledujte to ve videu:

Poslední epizodu seriálu Modrý kód této sezony sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě. Pokud máte pocit, že vám vaši hrdinové budou chybět, připomenout si je můžete on-line ve všech epizodách Modrého kódu:

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.