Seriály a filmy

7. října 2018 16:22

Jana Mrákotová

Pracovat pro vrchní Mery z Modrého kódu pořád není med

Vrchní sestře Mery ze seriálu Modrý kód končí vynucené volno a vrací se tedy do práce. Zdá se ale, že to s ní i nadále nebude procházka růžovým sadem.

V seriálu Modrý kód bude i tentokrát rušno a lékaři i zdravotníci z rubavského urgentu zažijí několik pěkně horkých chvil. A klid není ani v soukromých vodách hlavních protagonistů. Podívejte se na to, co v dalším díle Modrého kódu uvidíte.

Mery úřaduje

David po sobě v životě Mery nechal skutečnou citovou spoušť. Mery se snaží zapomenout, ale stále jí to nejde, zvlášť když doma stále zakopává o jeho věci. Svoji bezmoc si vylévá na svém nejbližším okolí, nyní konkrétně na sestřičce Petře. Jejich hádku můžete vidět již nyní.

Deniska hledá tátu

Pohoda nevládne ani u Vali. Stále řeší svěření Denisky do péče, která rozhodně nechce ke svému strýci, kterého nezná a o jehož čistých úmyslech se opravdu dá pochybovat. Deniska rozhodně nechce ponechat nic náhodě a rozhodne se, že vezme situaci do svých rukou a začne si tátu hledat sama.

Neoživovat!

A Prokop zazáří, když zachrání po nebezpečném tajném závodě rychlých aut syna známých Štěpána Slavíka. Nejdřív ho ale musí přesvědčit, že má smysl žít. Ukáže se, že mladík nechce být v případě vážného zranění resuscitovaný.

Všechny epizody seriálu Modrý kód sledujte také online.

Další díl oblíbeného seriálu Modrý kód uvidíte již v pondělí 8. 10. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.