Seriály a filmy

26. července 2018 15:48

Jana Mrákotová

Prázdniny Davida Hofbauera

Doktora Davida Hofbauera z Modrého kódu nebo spíš tedy herce Marka Němce čekají opravdu prázdniny plné zážitků. Nejenže se na jejich samém začátku zvládl oženit, ale se svoji novomanželkou mají za sebou i svatební cestu do italských Benátek. Jaké jsou jeho plány dál?

Marek Němec, kterého diváci znají jako doktora Davida Hofbauera z Modrého kódu, naplánoval sobě a rodině opravdu aktivní prázdniny. Kromě svatby chce například chalupařit nebo jezdit na kole. A chybět nemůže ani pobyt u moře. "Pojedeme s rodinou na Korfu do Kassiopi, tam jsme byli loni poprvé a bylo to boží. Taky budeme chalupařit a chceme jezdit na kole. Říkali jsme si, že bychom si dali nějaké hřebenovky. Třeba Klínovec je takovej přívětivej nebo Krkonoše, že se necháte vytáhnout nahoru a pak to sjíždíte dolů. Na konci léta ještě chceme jet na Slovensko, a jinak jsme na celé léto přestěhovaní na chalupu," přibližuje své plány na léto tento sympaťák.

Sledujte Modrý kód po prázdninové pauze opět na podzim na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.