Seriály a filmy

1. srpna 2018 14:15

Jana Mrákotová

Prázdniny Evy Burešové

Herečka Eva Burešová neboli sestřička Petra Horváthová ze seriálu Modrý kód letos o prázdninách moc volna nezažije. Bude pracovat, ale bohužel si poležela také pár dnů v nemocnici. Přesto svoji vysněnou prázdninovou destinaci má.

"Dovolená je u mě, kdykoli mám víc než dva dny volna a můžu odjet k rodičům na Moravu. Vzhledem k tomu, že mám nějaké pracovní nabídky, tak bude moje léto asi pracovní," přibližuje své prázdniny Petra. A pokračuje: "Prázdniny pro mě neznamenají červenec a srpen, takže můžu jet kdykoli a kamkoli, tak jsem si říkala, že si vezmu pár dní volna v prosinci a pojedeme někam do tepla. Můj sen je Mauricius. Pořád hledám nějaké místo, kde bych nějakou dobu mohla třeba do budoucna žit, které je mírumilovné a tolerantní. Potkala jsem člověka, který žil na Mauriciu a ten mi vyprávěl, že jsou tam lidé v naprosté harmonii, a když jsem pak viděla fotky, tak jsem si říkala, že je to ono."

Léto překazily ledviny

Sympatické mamince malého Nathaniela ale překazilo plány na léto její vlastní zdraví. Ledvinová kolika si vyžádala i několikadenní hospitalizaci. Petře držíme palce, ať je opět brzy fit. Diváci ji uvidí opět po prázdninách v premiérových dílech seriálu Modrý kód na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.