Případ pro sociálku, který nenechá Sašu ani Prokopa chladnými. Sledujte Modrý kód

Saša Růžičková obvykle nepatří mezi nejvíce empatické lékaře na urgentním příjmu. Tentokrát se ale za svého pacienta postaví společně s Prokopem. Despotický otec totiž chlapci vážně ublížil. Podívejte se už teď na středeční epizodu seriálu Modrý kód exkluzivně v předpremiéře!

Prokopu Hlinkovi přiváží na urgentní příjem malého pacienta, kluka, který se dle svých vlastních slov při práci na poli nabodl na násadu. Vypadá to, že má mírně pohmožděnou slezinu, nicméně se na první pohled zdá, že se jedná o poranění, které lze řešit konzervativně. Jak se ale později ukáže, slezina je poraněná vážně a chlapec musí podstoupit operaci.

Po probuzení z ní se Prokop dozvídá, že chlapcovo poranění nebyla náhoda, ale že jej takhle zranil jeho vlastní otec, když se ho snažil popohnat k práci. Podobný přístup k výchově se Prokopovi vůbec nezamlouvá, navíc se mu zdá, že je muž násilnický i vůči své ženě. Jak se ukáže, muž je opravdu cholerik, nicméně Saša si s ním poradí poměrně bez okolků.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Jak to nakonec dopadne, umoudří se muž, nebo budou muset Prokop se Sašou dostát svým slovům? Na to se můžete podívat již nyní v předpremiéře 227. epizody seriálu Modrý kód, na kterou se můžete podívat v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.