Připomeňte si doktorku Lucii Krutinovou, kterou hraje Eva Josefíková. Podívejte se na VIDEO

Modrý kód - Eva Josefíková o postavě

Už jsme prozradili, že do děje seriálu Modrý kód opět vstoupí doktorka Lucie Krutinová, kterou hraje Eva Josefíková a která se před časem z Rubavy odstěhovala poté, co se jí narodil syn. Připomeňme si ji trochu.

Lucie Krutinová je svobodná matka. Otcem jejího syna je její bývalý partner, který byl ženatý a původní rodinu nikdy neopustil, i když to Lucii sliboval.

Co o své postavě prozradila Eva Josefíková? Jaké je soužití Lucie s jejím ženatým partnerem? Bude mít šanci založit s ním svoji vlastní rodinu, nebo bude vždy "ta druhá" až po manželce?

A jak se sama herečka dokáže naučit vyslovovat a hlavně pamatovat si složité lékařské diagnózy? To vše se dozvíte v rozhovoru!

Oblíbený seriál Modrý kód se vrací na obrazovky již 14. 1. 2019.

Prohlédněte si i galerii k článku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.