Přítel Mery Aleš je prostě hrdina. Jak si poradí s divokým psem? Sledujte Modrý kód

Modrý kód (16) - upoutávka

Mery si vyrazí s Alešem strávit pohodové dopoledne se snídaní v parku. Jejich rozjímání ale naruší útok agresivního psa na malého chlapce...

Protože je Aleš kromě lékaře nejen v očích Mery hrdina, je to právě on, kdo se rozhodne agresivního psa od dítěte odtrhnout. Bohužel, během útoku i jeho pokouše. Protože se ale jedná o neznámého a velmi agresivního psa, dá se předpokládat, že může mít vzteklinu.

Problémem je, že Aleš je zrovna na cestě do Madridu na vědeckou konferenci. Než mu Mery stačí dát vědět o vážnosti situace, už sedí v letadle. Jenže riziko onemocnění vzteklinou je velmi vysoké a v případě skutečné nákazy je bez adekvátního očkování nulová šance na přežití.

Tomáš ale hrdina není…

Ač se spolu oficiálně rozešli, Tomáš stále nemůže zapomenout na Lucii. Dokonce ji zaskočí ráno u ní doma. I Lucie ale Tomáše zaskočí!

Tomáš si dokonce zajede až na urgent, ale nevypadá to, že za Lucií. Naopak to vypadá, že má skutečný zdravotní problém.

Podle toho, co říká, se chce k Lucii vrátit. Jenže mladá doktorka už má jeho planých slibů dost. Jeho šarmantním řečičkám ovšem opět uvěří, a tentokrát ji to bude hodně bolet… Opět si za ní totiž dojde Tomášova manželka, a tentokrát to bude hodně ostré!

Láska si nevybírá

O tom, že láska nemá hranice, se přesvědčí na Urgentu během případu sedmnáctiletého krasobruslaře, který nejen, že nadevše miluje svůj sport, ale i trenérku, kterou si chce vzít až dovrší plnoletost za ženu. Jen se o tom tak nějak zapomněl zmínit své matce.

Malou premiéru si u mladého chlapce odbyte sestřička Petra. Ta totiž díky tomu, že studuje medicínu, rychlým vyšetřením odhalí vážný zdravotní problém, který je třeba okamžitě operovat. I když se zpočátku lékaři na vyšetření od sestry tváří s nedůvěrou, nakonec jí budou muset dát za pravdu.

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky vzteklina