Pro jednoho z lékařů v Rubavě je „doktořina“ jen příležitost dostat se k penězům

Víte pro jakého? Pro MUDr. Prokopa Hlinku, který slouží na rubavském urgentu, ale než že by chtěl pomáhat pacientům, spíše se snaží z bohem zapomenutého kraje honem rychle zmizet někam, kde mu bude lépe.

Mladý doktor Prokop pochází z hornické rodiny, ostatně stejně jako většina obyvatel Rubavy. Jenže on se za svůj původ i prosté rodiče stydí a snaží se, seč může, že tohoto v jeho očích stigmatu zbavit. Ne vždy se mu to ale daří, přece jen své kořeny je mnohdy těžko zapřít.

Doktorem se nechtěl stát proto, aby zachraňoval životy, ale aby se dostal do vyšších společenských vrstev, což je jeho celoživotní sen. Ani rubavská nemocnice mu „nevoní“, slouží zde pouze, aby získal chirurgickou praxi před atestací. Jeho snem je dostat se do Prahy, nejlépe na soukromou kliniku, kde získá prestiž a hlavně hodně peněz!

Prohlédněte si galerii:

Peníze se snaží všemožně získat i na svém nynějším působišti, v Rubavě to ovšem není vůbec jednoduché. Prokop tedy vymyslel inovatní způsob – bez skrupulí navazuje vztahy se zajištěnými dámami. Doufá totiž, že tak narazí na bohatou cizinku, která urychlí jeho vstup do lepší společnosti.

Nejen s Prokopem se seznámíte již v sobotu 25. března v mimořádné předpremiéře seriálu Modrý kód. Startujeme ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.