Proč chce David, aby si nechal Viktor udělat testy na alkohol a drogy? Podívejte se na Modrý kód ONLINE

Utekl vám středeční díl? Žádný problém, podívejte se na něj online!

Mezi Davidem Hofbauerem a Viktorem Žákem to vře už delší dobu. David je na Viktora, nutno dodat že oprávněně, vysazený, protože už se několikrát k operaci dostavil ve stavu, kdy by na sále neměl mít vůbec co dělat. Primárně proto nechce s Viktorem operovat a z operací, které vede, jej nechává „vypisovat“ a bere si raději kohokoliv jiného.

Zfetovaný na sále

To se ovšem nelíbí jak Viktorovi, tak Mery, která je zvyklá mít na urgentu ve službách pořádek. David se proto naštve a rovnou Viktorovi řekne, že pokud s ním má být někdy na sále, nechť si nechá udělat testy krve a moči, zda je „čistý“. Viktorovi se to ale moc nezamlouvá…

Kromě střetu s Viktorem řeší David ještě další problém – není schopen dojít si na poštu, kde leží jeho dopis s informací, zda schválili jeho léčbu, či nikoliv. Zvládne si pro dopis vůbec zajít?

Rubavský urgent žije velkou katastrofou. Z jednoho z domů ve městě se zřítila ledová kra a poranila několik lidí, mezi nimi i starostku Růžičkovou. Ta ale svým bezohledným chováním naopak zapříčinila poranění nemluvněte. Tentokrát už by na ni spravedlnost mohla dosáhnout!

Sdílejte článek