Prokop a jeho paničky. Laura se v seriálu Modrý kód dozví pravdu o tom, jaký je

Bohužel se ji dozví od největší drbny na oddělení, což jí na dobrém pocitu moc nepřidá… Zdá se, že vztah Laury a Prokopa nebude mít dlouhého trvání. Seriál Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Narkomanka, která si na rubavském předměstí přivydělává prostitucí, se dostane do střetu s jedním ze svých zákazníků, který ji vyhodí z kabiny svého nákladního auta. Při tom jí přivodí vážné zranění. Co ho ale k útoku popudilo? To zjistí doktor Tomášek na příjmu, který nejenže odhalí, že je žena závislá na drogách, ale i to, že má pravděpodobně mnohem vážnější zdravotní problém – žena je totiž HIV pozitivní. A nebude trvat dlouho, kdy se na urgentu objeví i její zákazník…

Mezi Prokopem a Laurou to začíná na pováženou skřípat. Prokop se totiž o Lauru dost dlouho snažil, nicméně nyní to vypadá, že ho zájem o Lauru poněkud přechází. A všímá si toho i Maty!

Posuďte to ve videu:

Prokop navíc vůbec nechápe, co vlastně udělal špatně a evidentní je, že Maty to svému kamarádovi a kolegovi jen tak nevysvětlí. I Lauru by zajímalo, jak to s ní Prokop vlastně má. Do podobných polemik se Matymu moc nechce, nicméně na oddělení urgentního příjmu je někdo jiný, kdo to Lauře moc rád vysvětlí – i s kompletní historií Prokopových partnerek. Tipněte si, kdo by to tak mohl být.

Odpověď najdete ve videu:

Michal se chystá na výjezd na misi. Mery i Markéta jsou rády, že si Michal konečně užije adrenalin, který má tak rád. Jenže Michal řeší adrenalin jiného ražení – má starost, co je s Honzou, která se mu už dávno měla ozvat. Zprávy od ní ale nemá.

Podívejte se na upoutávku pondělní epizody seriálu Modrý kód:

Mezi další lékařské případy na urgentu bude patřit muž, který se snažil z hluboké vody zachránit srnce. Ten na něj ale zaútočil. Adam Brejcha bude muset odhalit zdravotní obtíže mladé talentované zpěvačky. Kariéru má sice před sebou, nicméně se do profesionálního zpěvu snad ani nechce pouštět. Co se dívce stalo? Na Vali čeká malý pacient, který se rozhodne situaci v rodině a to, jak se k němu rodiče chovají, řešit po svém… A to hodně špatným způsobem!

Seriál Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.