Seriály a filmy

15. května 2019 22:00

Jana Mrákotová

Prokop Hlinka by rád skončil na soukromé plastice

Doktor Prokop Hlinka ze seriálu Modrý kód si čím dál víc uvědomuje, že nechce mít s Bradáčovou klinikou plastické chirurgie nic společného. A z Dubaje se vrací zamilovaný páreček.

Jarda Černý se Šárkou se vracejí z exotické dovolené a zdá se, že jsou ještě více zamilovaní. Přiznávají veřejně svůj vztah. Chtějí oficiálně oznámit Mery, že spolu chodí. Mery to samozřejmě cítí, ale radost z toho rozhodně nemá.

Podívejte se na ukázku z nového dílu už nyní

Problémy se hromadí kolem Prokopa Hlinky a Filipa Kodyma. Oba lékaři pracují na soukromé plastice, která je také aktuálně zdrojem sváru mezi nimi. Filip chce na klinice skončit, ale není to tak jednoduché. Averze mezi mladými lékaři je čím dál větší. Jeho konflikt nakonec řeší i Mery, jak můžete vidět ve videu.

Jste jako malí kluci!

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu již v pondělí 20. 5. ve 20.15. Nechcete čekat až do středy? Využijte naši iPrima Videopůjčovnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.