Seriály a filmy

20. března 2019 22:10

Jana Mrákotová

Prokop Hlinka se Petry nechce vzdát

Doktor Prokop Hlinka společně s kolegou Filipem Kodymem intenzivně chystají novou plastiku. Prokop by tam rád viděl i Petru. Rasputin má čím dál větší problémy s Lazarevem.

Prokop Hlinka už se vidí jako primář nové kliniky plastické chirurgie, kterou se chystá otevřít Filip Kodym. Intenzivně hledají personál. Prokop by na místě vrchní sestry rád viděl Petru. Té se ale moc nechce. Černý přišel o řidičský průkaz a žádá Adama, se kterým se spřátelil, aby mu ho pomohl získat zpátky. Vali a Žák spolu vycházejí dobře, Vlčková si ale stále myslí, že Žák si Vali nezaslouží. Podívejte se na ukázku.

Rasputin má čím dál větší problémy s Lazarevem. Je v koncích a radí se o všem s Adamem. Slíbil totiž Lazarevovi něco, co se mu splnit nechce. Lazarev je ale čím dál neodbytnější.

Jak pokračuješ Romane?

Sledujte Modrý kód v pondělí 25. 3. ve 20.15.

Modrý kód také on line!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.